До уваги жителів Остерської територіальної громади!

Остерська міська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території, орієнтовною площею 0,7000 га, у тому числі, земельних ділянок: площею 0,3892 га, кадастровий номер 7422082700:01:004:0508, та площею 0,2500 га, кадастровий номер 7422082700:01:004:0504, які розташовані за адресою: вул. Київська, 41, с. Євминка Чернігівського району Чернігівської області, для зміни цільового призначення земельної ділянки і об’єднання ділянок з метою отримання будівельного паспорта», розробленої ПП  «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів.

Замовник детального плану території – Остерська міська рада Чернігівського району Чернігівської області відповідно Рішення № 69-20/VІІІ від 15.12.2023р.

З текстовою, графічною частинами проекту до містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку щоденно з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 години у відділі містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради  Чернігівського району Чернігівської області за адресою: 17044, Чернігівська обл. Чернігівський р-н., м. Остер, вул. Незалежності, 21.

Строк ознайомлення з зазначеним проектом містобудівної документації становить 30 календарних днів з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному вебсайті Остерської міської ради. Електронна адреса для подання письмових пропозицій та зауваженьbox@osterska-gromada.gov.ua.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – відділі містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради  - Світлана Рак.

Строк подання зауважень та пропозицій: до 24.06.2024 року.

Безпосереднє обговорення відбудеться 24.06.2023  року о «12» годині за адресою: 17044, Чернігівська обл. Чернігівський р-н., м. Остер, вул. Незалежності, 21.

Розробник проекту вказаної містобудівної документації ПП  «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів. (головний архітектор проекту Травка-Бабенко Ю.В., кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 002896).