28 травня наш поліцейський офіцер громади Олександр Приходько відзначає своє професійне свято – День поліцейського офіцера громади.

Професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців усіх населених пунктів нашої громади.

Тож щиро бажаємо Вам, Олександре Петровичу, щоб громадяни відчували Ваш захист та підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті! Бажаємо мужності, професійних здобутків, мирного неба, розуміння і підтримки рідних, міцного здоров’я, щастя та Божої опіки!