Сектор реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що користувач може повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом On-line або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» не пізніше дня, що передує дню закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – Надавач).

З метою уникнення помилок при повторному (дистанційному) формуванні сертифікатів за електронним запитом рекомендуємо здійснювати дане формування за декілька днів до закінчення строку чинності сертифікатів.

Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом можна здійснити On-line на вебсайті Надавача за посиланням: Головна/«Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом»/ On-line (http://ca.tax.gov.ua/manage-certificates) або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».

Дистанційно  сформувати  нові сертифікати   зможуть лише  ті користувачі, які мають:
  - чинні  сертифікати  (наприклад  до  закінчення  строку  чинності сертифікатів залишилося декілька днів);
  - незмінні  реєстраційні  дані  (ПІБ, адреса  реєстрації  місця  проживання,  код ЄДРПОУ організації тощо);
  - особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Надавача, становить 2 (два) роки з моменту їх формування.
 


         

 

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області