17.06.2024 року, міський голова Леонід Мисливець привітав з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» жительку нашої громади Олесю Ігорівну Задорожню.

Мати-героїня - державна нагорода України, почесне звання, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.

Народилася Олеся Ігорівна 16.05.1980 року в м. Остер. Закінчила Остерську ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ю.Збанацького. Має вищу юридичну освіту, магістр права. Адвокат.

Разом з чоловіком Сергієм, військовослужбовцем, учасником бойових дій, виховують 6 дітей.

Двоє старших закінчують навчання в Харківському національному університеті повітряних сил ім. І.Кожедуба. Інші дітки навчаються в Остерському ліцеї N1. А найменшій Катрусі всього 4 рочки.

«Пишаюся своєю родиною, пишаюся нашими дітками. Вклоняюся своїй мамі Тетяні Володимирівні за допомогу в навчанні дітей, і своєму чоловіку за підтримку і турботу. Моя родина - це мої крила, це моя сила до життя, це впевненість у майбутньому», - зазначає пані Олеся.

Щиро вітаємо Вас, Олесю Ігорівно, з цією високою нагородою. Бажаємо Вам і Вашій великий родині добробуту, міцного здоров’я та благополуччя. Нехай дітки завжди тішать увагою, добрим та щирим словом, віддаючи ту любов і тепло, з якими Ви їх зростили та виховали! Низький Вам уклін!