Ворожа атака обірвала життя 42-річного Павла Бригинця із позивним "Дикий".

Павло виріс у нашому місті, здобув освіту в Остерській середній школі ім. М.Сеспеля. Поєднуючи службу із захисту Батьківщини з навчанням, закінчив економіко-правничий коледж та пізніше економічний факультет Бердянського університету. Здобув фах економіста та спеціаліста з комп'ютерних наук. Але з 2000 року все своє життя присвятив військовій службі. Спочатку віддано боронив кордони нашої країни в лавах Державної прикордонної служби. Із початком АТО та ООС  перевівся до окремої бригади морської піхоти, був у гарячих точках, виконував бойові завдання.

На час повномасштабного вторгнення росії на територію України проходив службу у лавах військово-морських сил. Проте патріотична свідомість кликала його до бою. Тому Павло знову перевівся до окремої бригади морської піхоти, де непохитно стояв перед обличчям ворога, захищаючи Батьківщину, наставляючи та передаючи бойовий досвід своїм підлеглим і побратимам.

Героїчне серце воїна перестало битися 21 червня. Він до останнього виконував свій професійний і моральний обов'язок,  відволікаючи на себе атаку ворожого дрона.

Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини для люблячої сім'ї нашого захисника. Нехай добрий, світлий спомин про Павла Бригинця стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава остерському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!