СУМНА ЗВІСТКА В ГРОМАДІ…

  • 20

 

Фото без опису

⬛️СУМНА ЗВІСТКА В ГРОМАДІ…🕊️

13.11.2024 року, будучи вірним Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши свій обовʼязок, під час виконання бойового завдання в районі виконання завдань за призначенням, в ході ведення бойових дій, на одному з найгарячіших напрямків фронту, загинув Владислав Володимирович СОЛЯНИК, 22.01.1978 р.н., який до цього часу вважався зниклим безвісти.

Владислав уродженець Менського району Чернігівської області. У 1988 році разом із батьками переїхав до міста Остер. Тут він навчався у Остерській ЗОШ №1, а потім – у Остерському будівельному технікумі, який закінчив у 1995 році. Відтоді Владислав працював за спеціальністю на будівництвах міст Києва та Чернігова.

12 лютого 2023 року Владислав Володимирович був мобілізований до лав ЗСУ. Чернігів, Суми, Ізюм, Донеччина – напрямки, на яких він стояв на захисті Батьківщини. Владислав був кулеметником.

9 квітня 2026 року тіло Героя було ідентифіковано за результатами ДНК-експертизи.

Вдома Захисника чекали мати та троє дітей.

🙏Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та всім, хто знав і любив Владислава Володимировича.

Схиляємо голови у глибокій скорботі... Нехай світла пам’ять про Героя живе в серцях людей, а Господь дарує сили пережити цей біль рідним і близьким.

Вічна пам’ять і слава Герою…🕯️

▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

Про дату та час поховання Захисника буде повідомлено додатково.