Дата: від до Скинути

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про зміни до Податкового кодексу України

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що 23.12.2020 набрав чинності Закон України від 04 листопада 2020 року № 962-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» (далі – Закон № 962), яким внесено зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – Кодекс).                          Окремі норми Закону № 962, якими вносяться зміни до Кодексу набувають чинності з 23 січня 2020 року та передбачають, що:

13:57 21.01.2021

Робоча зустріч міського голови з лікарями КНП "Остерська міська лікарня"

14 січня міський голова Леонід Мисливець провів робочу зустріч з лікарями КНП «Остерська міська лікарня», в якій також взяла участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Куран. Під час зустрічі Леонід Мисливець з директором КНП «Остерська МЛ» Едуардом Куликовським та лікарями обговорили питання реформування вторинної ланки,початок якої планувався з 1 січня 2020 року, але був відтермінований до 1 квітня 2020 року. Міський голова зазначив, що процес реформування- це складний період, але місцева влада буде робити все можливе для підтримки медичної галузі. Зустріч пройшла в активному діалозі.

14:08 16.01.2021

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ інформує щодо середньої вартості ріллі на території Чернігівської області станом на 01.01.2021

За даними Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області станом на 01.01.2021 нормативна грошова оцінка 1 га ріллі по Чернігівській області становить 24065,00 гривень.

09:32 16.01.2021

РГК ЧЕРНІГІВГАЗ повідомляє щодо послуги розподілу газу як невід`ємної складової енергеетичної безпеки регіону

З початку січня поточного року у всіх регіонах України зростає соціальна напруга та виникають акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги – постачання електроенергії та газу, тепла та води, розподілу газу тощо. Учасники цих акцій протесту звертаються в тому числі до місцевих органів влади із закликами вплинути на ситуацію та шукати шляхи її вирішення. В цій ситуації, що склалася, вчергове наголошуємо - АТ «Чернігівгаз» не має ліцензії на постачання природного газу, не продає його, не займається транспортуванням газу та, відповідно, не впливає на формування ціни газу, до складу якої входить транспортування.

09:17 16.01.2021

Центр надання адміністративних послуг повідомляє про зміни в порядку оформлення субсидій

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

11:20 13.01.2021