Про сплату майнових податків

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області звертають увагу, що громадянам - платникам податку на майно необхідно сплатити податкові зобов’язання з земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Прогноз щодо небезпечного метеорологічного явища

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології вдень 19 липня поточного року по Чернігівській області очікуються грози, подекуди шквали до 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).

Про надання спеціальної бюджетної дотації за бджолосім’ї

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 затверджені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 стосовно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Одним із напрямів на які будуть спрямовані бюджетні кошти – це спеціальна бюджетна дотація за бджолосім’ї.

Планове відключення електроенергії

29 липня 2021 року в період з 09:00 по 17:00 год. в с.Туманська Гута Остерської громади очікується планове відключення електроенергії по наступних вулицях:

До уваги жителів міста Остер!

За повідомленням АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» у зв’язку із заміною газо-регулюючого обладнання по м.Остер (ШГРП вул.М.Рильського)  19 липня 2021 року  з  8:00 години буде тимчасово припинено газопостачання по наступним вулицям: