Робоча зустріч міського голови з лікарями КНП "Остерська міська лікарня"

                       14 січня міський голова Леонід Мисливець провів робочу зустріч з лікарями КНП «Остерська міська лікарня», в якій також взяла участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Куран. Під час зустрічі Леонід Мисливець з директором КНП «Остерська МЛ» Едуардом Куликовським та лікарями обговорили питання реформування вторинної ланки,початок якої планувався з 1 січня 2020 року, але був відтермінований до 1 квітня 2020 року. Міський голова зазначив, що процес реформування- це складний період, але місцева влада буде робити все можливе для підтримки медичної галузі. Зустріч пройшла в активному діалозі.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ інформує щодо середньої вартості ріллі на території Чернігівської області станом на 01.01.2021

                               За даними Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області станом на 01.01.2021 нормативна грошова оцінка 1 га ріллі по Чернігівській області становить 24065,00 гривень.

РГК ЧЕРНІГІВГАЗ повідомляє щодо послуги розподілу газу як невід`ємної складової енергеетичної безпеки регіону

              З початку січня поточного року у всіх регіонах України зростає соціальна напруга та виникають акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги – постачання електроенергії та газу, тепла та води, розподілу газу тощо. Учасники цих акцій протесту звертаються в тому числі до місцевих органів влади із закликами вплинути на ситуацію та шукати шляхи її вирішення. В цій ситуації, що склалася, вчергове наголошуємо - АТ «Чернігівгаз» не має ліцензії на постачання природного газу, не продає його, не займається транспортуванням газу та, відповідно, не впливає на формування ціни газу, до складу якої входить транспортування.

Центр надання адміністративних послуг повідомляє про зміни в порядку оформлення субсидій

            Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.