Козелецький районний сектор УДМС України в Чернігівській області повідомляє щодо зміни вартості бланків

Дата: 21.01.2021 13:48

З 1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінила вартість бланків біометричних документів.

У зв’язку з цим несуттєво зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2020, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2020, але заяву не подали, матимуть можливість здійснити доплату за оформлення документів за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.