06.06.2023 року під головуванням Леоніда МИСЛИВЦЯ проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних ситуацій Остерської міської ради.

Головними питаннями обговорення були організація укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту та про створення комісії з перевірки стану фонду захисних споруд Остерської міської ради.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією вирішено прийняти низку доручень, зокрема керівникам підприємств, установ, організацій до завершення воєнного стану забезпечити цілодобовий доступ населення до об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту.

Новоствореною комісією вже проведено обстеження ряду об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачені для укриття населення, їх готовності до використання за призначенням, забезпечення безперешкодного доступу до них населення та облаштування необхідним майном.