21.09.2023 року, провів робочу зустріч з Жан-Франсуа ДЕВЕМІ, супрефектом, радником з міжнародного співробітництва Міністерства внутрішніх справ Франції.

Expertise France – як міжнародне агентство технічного співробітництва – співпрацює з країнами-партнерами, щоб консультувати та підтримувати їх, в тому числі фінансово, у розробці їх державної політики. У тісній співпраці з державними установами Франції, а також Європейським союзом, Expertise France відповідає на запити країн-партнерів, створює та реалізовує масштабні регіональні та національні проекти за основними напрямками громадської діяльності.

В рамках одного з таких проектів під назвою «GRaDATion», який передбачає підтримку громад з питань реконструкції, відновлення, децентралізації та територіального управління, обговорили з Жан-Франсуа ДЕВЕМІ проблемні питання та визначили основні кроки стосовно подальшої співпраці щодо розвитку нашої громади.

Міський голова                                                                                   Леонід МИСЛИВЕЦЬ