Учора, 31.01.2024 року, з робочим візитом до Остерської міської територіальної громади завітав народний депутат України Борис Приходько.

Принагідно, Борис Вікторович відвідав Комунальне некомерційне підприємство «Остерський центр первинної медико-санітарної допомоги» Остерської міської ради.

В рамках Програми фінансової підтримки КНП "Остерський ЦПМСД" на 2023 рік, за кошти місцевого бюджету, для обслуговування викликів маломобільних груп населення Остерської ТГ та для забезпечення службових потреб адміністративного апарату КНП, було придбано службовий автомобіль Chery Tiggo 2 Pro.

Спільно з директором підприємства Анною Закревською, були обговорені проблемні питання та окреслені шляхи подальшої співпраці.