Відзначили свято Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала – традиційне дійство, яке має давні корені. За народними переказами саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть. А той, хто знайде її квітку, буде щасливим. Ось і в Остерській громаді є добра традиція – святкувати Івана Купала. І хоча свято припадає на 7 липня,  у селах Волевачі та Одинці 10 липня  відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала. Бажаючих подивитись на святкування було чимало. Люди змогли помилуватись виступами творчих колективів Любечанинівського сільського будинку культури та Остерського міського будинку культури, відпочити від буденних турбот та повеселитись на чудовому святі.

Прогноз щодо небезпечного метеорологічного явища

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 12 липня поточного року по Чернігівській області очікуються грози, подекуди шквали до 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).

Які порушення у сфері обігу підакцизних товарів найчастіше виявляють податківці

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом січня-червня поточного року здійснено 356 фактичних перевірок, охоплено 347 господарських об’єктів.

Про стан реєстрації РРО

За січень-червень 2021 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області зареєстровано і взято на податковий облік 960 реєстраторів розрахункових операцій по 403 платниках податків. Протягом червня поточного року зареєстровано і взято на податковий облік 245 реєстраторів розрахункових операцій по 82 платниках податків.

ОГОЛОШЕННЯ

13 липня 2021 року з 9.00 до 10.30 в приміщенні Остерської міської територіальної громади (м.Остер, вул. Незалежності, 21) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).