ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

По всій території Чернігівської області склалася найважча ситуація з кількістю хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SAPS-CoV-2 від початку пандемії. В лікарнях не вистачає ліжко-місць для хворих та медичного персоналу для їх обслуговування.

ДО "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області повідомляє

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.