Про ставки місцевих податків і зборів на 2022 рік

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1330 затверджено Порядок надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів (далі - Порядок).

Про сплату майнових податків

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області звертають увагу, що громадянам - платникам податку на майно необхідно сплатити податкові зобов’язання з земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Прогноз щодо небезпечного метеорологічного явища

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології вдень 19 липня поточного року по Чернігівській області очікуються грози, подекуди шквали до 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).

Про надання спеціальної бюджетної дотації за бджолосім’ї

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 затверджені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 стосовно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Одним із напрямів на які будуть спрямовані бюджетні кошти – це спеціальна бюджетна дотація за бджолосім’ї.