Фото без опису       Захист Вітчизни, незалежності та територіальної

цілісності України є конституційним обов'язком громадян України

(ст.1 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”)

У Чернігівській області розпочались збори підрозділів територіальної оборони.

З метою формування і підготовки окремої бригади територіальної оборони до виконання завдань з контролю населених пунктів, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з диверсійними силами проводяться збори підрозділів територіальної оборони.

Метою зборів є нарощування спроможностей бригади ТРО до виконання визначених їм завдань.

Основними цілями зборів є надбання та покращення індивідуальних спроможностей військовозобов’язаних щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах:

- виконанні завдань з контролю населених пунктів, по охороні органів державної влади, посиленню охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контроль населених пунктів з виконанням завдань комендантської години;

- по боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО СЛУЖБУ У РЕЗЕРВІ ПІДРОЗДІЛІВ ТРО?

Які завдання покладені на територіальну оборону?

Підрозділи територіальної оборони забезпечують:

- зміцнення обороноздатності країни та захист свого краю;

- охорону та оборону стратегічних об’єктів та комунікацій області у разі введення правового режиму воєнного стану;

- боротьбу з диверсіи?но-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

- підтримання правового режиму воєнного стану на територіобласті.

Хто може бути резервістом територіальної оборони?

Формування бригад та батальонів територіальноії оборони відбувається із числа місцевого населення:

- вік від 18 до 60 років;

- або із числа тих, хто уклав контракт на службу у військовому резерві;

- а також віи?ськовозобов’язані і особи, які не проходили військовоії служби, але мають віийськові спеціальності.

Як і де навчаються резервісти?

Для набуття або удосконалення військових навичок декілька разів на рік відбуваються:

- щомісяця одноденні вишколи;

- 7-20-денні навчальні збори.

Які соціальні і матеріальні гарантії?

- під час навчальних зборів за військовими резервістами зберігається посада та заробітна плата за місцем працевлаштування;

- відбувається продовольче, речове та медичне забезпечення;

- виплачуються добові кошти та винагорода.

За успішне виконання завдань наприкінці кожного року передбачена одноразова виплата в сумі до 3100 гривень (залежно від віийськового звання).

Також:

- є можливість отримувати чергові віийськові звання;

- просуватися по службі;

- підвищувати кваліфікацію та здобувати нову віи?ськово-облікову спеціальність.

А ви готові захистити свій дім?

Звертайтесь у районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: Козелець, вул. Соборності, 86-б