Структура відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою

Прізвище, імʼя, по батькові

Начальник відділу

РАК

Світлана Віталіївна

Головний спеціаліст

Спеціаліст (з питань земельних відносин)

КРАМАР

Олексій Миколайович

Спеціаліст (з питань благоустрою)

БЕЗРОДНА

Наталія Вікторівна

Начальник відділу містобудування, архітектури,

земельних відносин та благоустрою

РАК Світлана Віталіївна

Народилася 22.11.1978 року в  с. Крехаїв Козелецького району Чернігівської області.

З 1993 по 1997 навчалася в Остерському будівельному технікумі за спеціальністю “Будівництво будівель і споруд, з 2002 по 2005 – в Сумському національному аграрному університеті і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво».

З березня 1997 по травень 1997 працювала продавцем в ПП Перець В.Ф.

З травня 1997 по квітень 1998 – продавцем в ПП «Світанок».

З січня 2005 по квітень 2007 – касиром в СПД Перець В.Ф.

З квітня 2007 по січень 2008 – начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Козелецької райдержадміністрації.

З лютого 2008 по липень 2011 – головний державний інспектор відділу контролю будівництва та виробництва будівельних матеріалів і виробів Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області.

З липня 2011 по вересень 2014 – головний державний інспектор відділу контролю за будівництвом об’єктів, якістю будівельних матеріалів та державного ринкового нагляду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області.

З грудня 2016 по лютий 2017 – технік з інвентаризації нерухомого майна І категорії Комунального підприємства «Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради.

01.03.2017 року призначена на посаду начальника відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради.

Перелік послуг, що надаються відділом через ЦНАП:

1) у сфері містобудування та архітектури:

- підготовка та реєстрація в установленому законом порядку містобудівних умов та обмежень ;

- надання витягів з містобудівної документації ;

- підготовка та реєстрація в установленому законом порядку будівельних паспортів забудови земельної ділянки;

- підготовка та реєстрація в установленому законом порядку матеріалів з розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- присвоєння, зміна, коригування,  анулювання адреси об’єктам нерухомого майна та об'єктам будівництва;

- надання адміністративних послуг, виконання іншихфункцій у сфері містобудування та архітектури, визначених законами та іншими нормативно-правовими актами України;

2) у сфері земельних відносин:

- затвердження технічної документації із землеустрою;

- надання дозволу на складання документації із землеустрою;

- продовження (поновлення), припинення договорів оренди (суборенди) землі.  Внесення змін до договорів оренди (суборенди) землі (в т.ч. до додаткових угод до них);

- рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності.

Положення про відділ

Контакти: