Структура відділу бухгалтерської служби

Борчаковська Олена Олександрівна

Бухгалтер

Красна Валентина Петрівна

Головний спеціаліст з публічних закупівель

Яцухненко Юлія Володимирівна

Спеціаліст

Скидан Юлія Олександрівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

відділу бухгалтерської служби

ГОЛОВАЧ Тетяна Тихонівна

Народилася 21 грудня 1978 року в с.Лихолітки Козелецького району Чернігівської області.

Закінчила у 2011 році Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси».

Трудову діяльність розпочала в 1996 р. обліковцем в КСП «Темп» с.Лихолітки.

З 2000 р. по 2007 р. працювала на посаді секретар-референт ТОВ «Ді Джі Прес».

З 2007 р. по 2014 р. – провідний спеціаліст сектору відшкодування шкоди потерпілим відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Козелецькому районі.

З 2014 р. по 2017 р. – головний бухгалтер відділення виконавчої дирекції Фонду в Козелецькому районі.

З 2017 р. по 2018 р. – завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

З 2018 р. по 2019 р. – головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

З 2019 р. по 2021 р. – головний спеціаліст страхових виплат та матеріального забезпечення Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

10.08.2021 року призначена на посаду начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерської служби Остерської міської ради.

Положення про відділ

Графік роботи: