Сьогодні, 17 травня 2023 року, в Остерській міській раді відбувся надзвичайно важливий захід, спрямований на підвищення обізнаності громади про безпеку в умовах наявності мін, розтяжок та інших боєвих припасів на території. Сапери з великим професіоналізмом та експертизою розповідали про небезпеку, яку можуть створювати ці приховані загрози.

Наголошувалося на важливості обережності, збереженні життя та запобіганні нещасним випадкам, пов'язаним зі збройними вибуховими пристроями. Захід надавав важливу інформацію про те, як визначити потенційні небезпеки та вчасно повідомити компетентні органи про можливі загрози на території.

Під час заходу було акцентовано на тому, що безпека є спільною відповідальністю кожного з нас. Громадськість була закликана дотримуватися правил безпеки, не ризикувати своїм життям та життями оточуючих, а також сприяти у повідомленні про підозрілі предмети або місця, які можуть приховувати боєприпаси.

Цей захід нагадує нам, що ми живемо в складні часи, коли безпека є важливим аспектом нашого повсякденного життя. Самозбереження, попередження небезпеки та поширення свідомості є ключовими елементами для забезпечення безпеки нашої спільноти.

Запам'ятаймо, що знання є силою, а свідомість і дії щодо безпеки можуть врятувати життя. Будьмо обережними!