Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 32-річницю проголошення Незалежності.

Нині, як і багато попередніх поколінь, українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках. Незалежність України - головна перешкода для російського імперіалізму, який намагається політично, економічно та духовно поглинути Україну.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідної України та нашого краю, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити новітню історію заради наших дітей.

Ми віримо у свою Україну, в її гідне майбутнє. Віримо в нашу Перемогу, адже сотні тисяч кращих синів і дочок нашої країни стали на захист рідної землі.

Щиро вітаю мешканців громади з Днем Незалежності України! Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії та впевненості у власних силах. Нехай Бог береже Україну та оберігає кожного її захисника й додасть нам сил вистояти у важкій боротьбі з ворогом!

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за нашу Свободу!

Слава Україні!

Міський голова                                                                                    Леонід МИСЛИВЕЦЬ