Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв!!!
В соцмережахшахраїпоширюютьфейковіоголошення про оформлення «грошовоїдопомоги». Поліцейськізакликаютьгромадян не переходити за подібнимипосиланнями та не вводитиданісвоїхбанківськихкарток і паролінібито для «зарахування грошей».
Вчора до поліціїзвернулась 26-річна мешканкаЧернігівськоїобласті у якоїзниклопонад 20 тисячгривень. Жінкарозповілаполіцейським, що в соціальніймережі «Фейсбук» побачилаоголошення про оформлення «грошовоїдопомоги» та зацікавилась ним.
Для отриманнякоштівжінкаперейшла за посиланням і вела всіреквізитисвоєїбанківськоїкартки та пін-код. Післявиконанняцихумов з їїрахункузниклигроші.
Ниніполіціярозшукуєпричетних до шахрайства у рамках кримінальногопровадження, відкритого за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).