Зокрема, умовами меморандуму передбачено надання консультаційної підтримки з боку Громадської спілки «Маршалл 2.0» при розробці проєктів розвитку Остерської громади, пошуку потенційних донорів для реалізації таких проєктів, а також активізації місцевого населення задля участі в реалізації ініціатив для більш комфортного, безпечного та здорового життя територіальної громади.

Така співпраця також надасть додаткові можливості для залучення коштів від європейських інституцій з метою реалізації дорожньої карти європейської інтеграції України на місцевому рівні, а також сприятиме осучасненню соціальної інфраструктури громади.

Фактичне співробітництво між Остерською територіальною громадою та Громадською спілкою «Маршалл 2.0» у написанні проєктних пропозицій для подальшого фінансування з боку міжнародних на національних донорів вже розпочалось. Тож, маємо впевненість, що найближчим часом ця співпраця принесе чудові результати на користь мешканців територіальної громади.