22 травня відбулася робоча зустріч голови громади Леоніда Мисливця з керівником Українського центру лісової безпеки (UFSC) Володимиром БРАЙКОМ та іноземними гостями – виконавчим директором Forest Release, доктором філософії Brain Roth та спеціалістами з адаптування дронів для гуманітарного розмінування паном Шоном та паном Деном.

В ході зустрічі обговорили питання ризиків для населення від можливих пожеж та вибухонебезпечних предметів, розташованих у лісах та на межі лісових угідь.

Довідково:

Громадська організація "Український центр лісової безпеки" (Ukrainian Forest Safety Center) створена 27.03.2024 року.

Головною метою Організації є організація та сприяння комплексу заходів з безпеки лісів та охорони довкілля.