12.07.2024 року відбулася двадцять п’ята сесія восьмого скликання Остерської міської ради, на початку та завершенні якої традиційно лунав Державний гімн України. Зважаючи на реалії сьогодення, сесію проводили в укритті.

Загалом на розгляд депутатів було винесено 83 питання, пов'язані з життєдіяльністю громади.

Згідно порядку денного заслухали питання встановлення місцевих   податків  і  зборів на території Остерської  міської територіальної громади на 2025 рік.

Депутати прийняли рішення щодо виділення кошторисних асигнувань на реалізацію Програм фінансової підтримки: Остерського ВУЖКГ на 2023 - 2025 роки, військовим частинам Збройних Сил  України на 2024 рік, КНП «Остерська міська лікарня» Остерської міської ради на 2024 рік, діяльності 7 ДПРП (м. Остер) 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2024 рік та ін.

Розглянуто майнові питання, про надання адресної одноразової  грошової допомоги, земельні питання та ряд інших.