11 новеньких шкільних автобусів днями поїхали в громади області, серед них і наш – для Остерської громади!

Автопарк цьогоріч вдалося поповнити завдяки програмі «Шкільний автобус», на умовах співфінансування державного та місцевого бюджетів.

Загальна вартість шкільного автобусу складає 3410000,00 грн.

Співфінансування з бюджету Остерської міської територіальної громади становило близько 11,0 % –  386729,00 грн.

Оновлення шкільного автопарку є ключовим інфраструктурним компонентом політики «Школа офлайн», яку впроваджує Міносвіти. Її мета — забезпечити учням можливість безпечно та комфортно навчатися в очному форматі.

Програма «Шкільний автобус» реалізується Міністерством освіти і науки України у співпраці із Міністерством економіки через Prozorro Market і є частиною національної політики «Зроблено в Україні», яку ініціював Президент Володимир Зеленський.

Міський голова                                                  Леонід МИСЛИВЕЦЬ