На цьому тижні робочою групою Чернігівської районної державної адміністрації проведено перевірку виконання Остерською міською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Перевірка відбувалася за різними напрямками діяльності: надання адміністративних послуг, соціально-економічний, культурний розвиток, планування та облік в галузі бюджету, цивільний захист, військовий облік, архітектура та житлово-комунальне господарство, надання освітніх, медичних та соціальних послуг, тощо.

Працівникам міськради були надані рекомендації для покращення виконання  делегованих повноважень.

«Такі перевірки на місцях покликані підвищити ефективність роботи органів місцевого самоврядування щодо практики застосування законодавства з питань здійснення делегованих повноважень», - наголосив в.о. голови Чернігівської райдержадміністрації Сергій Крамаренко.