У Львові та Одесі проводять заняття з плавання для поранених військовослужбовців
В рамках програми «МВС Незламні» з метою реабілітації захисників, які мають поранення та ампутовані кінцівки, у басейнах міста Львова досвідчені тренери проводять безкоштовні заняття з плавання.
«Заняття з плавання приносять позитивні результати, сприяють покращенню як фізичного здоров’я, так і психологічного стану захисників. Такі тренування – це не лише реабілітація, а й важливий елемент соціальної адаптації, можливість знайти підтримку серед побратимів», – розповідає інспектор служби соціального супроводу 4️⃣5️⃣ полку Андрій Наливайко.
Національна гвардія України на постійній основі здійснює заходи, спрямовані на вдосконалення умов інтеграції ветеранів в активне суспільне життя та підтримку їх ментального й фізичного здоров’я.
«Групові заняття допомагають відчути командний дух. Тут ми не просто плаваємо – ми підтримуємо один одного. Кожен знає, через що пройшов його товариш, тож разом легше рухатися вперед. Ми підтримуємо один одного, мотивуємо, ділимося досвідом. Це більше, ніж спорт – це повернення до активного повсякденного життя», – каже захисник Валерій.
«МВС Незламні» @nezlamni_mvs – ініціатива керівництва МВС, в рамках якої проводяться безкоштовні тренування з плавання для військових, поліцейських та рятувальників, що перебувають на реабілітації або приймали участь у бойових діях.
До ініціативи «МВС Незламні» долучився вже четвертий регіон - Одеса.
Заняття з плавання проводять у басейні «Динамо» за адресою: провулок Мукачівський, 4а.
Захисники, які проходять лікування та реабілітацію, ветерани війни, учасники бойових дій органів системи МВС мають змогу БЕЗКОШТОВНО займатися із професійними тренерами з плавання.
Заняття з плавання наразі доступні на шести локаціях у Києві, Рівному, Львові та Одесі.
Графік:
Київ - басейн «Бортничі» (Пн, Ср, Пт - 15.00, 16.00, 19.00, Сб- 9.00);
басейн «Юність» (Пн, Ср 12.00);
басейн «КПІ» (Вт, Чт 14.00).
Рівне - басейн СДЮСШОР № 2 (Пн, Ср, Пт - 11.30).
Львів - басейн ФСТ «Динамо» України (Вт, Чт - 13.15-14.15, 14.15-15.00).
Одеса - басейн ФСТ «Динамо» України (Ср - 11.30-13.00).
Запрошуємо у нашу команду незламних!
Деталі за телефоном:+380 93 094 90 09 Сергій (тренер).
https://www.instagram.com/nezlamni_mvs?igsh=MXdidjR3ZGgycnY0cA==