Історичний фестиваль "Вовча Гора"

Остерський міський голова виступив з вітальним словом на історичному фестивалі "Вовча Гора" в Парку природи "Беремицьке":

10:03 25.05.2021

Вітаємо  Вакулу Любов Григорівну з призначенням на посаду директора Крехаївської ЗОШ I-II ступенів Остерської міської ради ( наказ Відділу освіти від 23.04.#12-к-тр). Переконані,що Ваша відповідальність, енергія, талант, організаторські здібності дозволять Вам досягти значних успіхів на цій  відповідальний посаді.Щиро бажаємо Вам конструктивної роботи, довіри в колективі, наполегливості ,підтримки сім'ї, батьків та односельцій.Нехай робота приносить задоволення , повагу та шану !

10:19 24.05.2021