Онлайн-нарада для керівників сільськогосподарських підприємств

Дата: 22.04.2021 11:32

23 квітня поточного року о 14.00 годині на виконання рішення Комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України від 7 квітня 2021 року № 75/3 «Про лист народного депутата України Овчинникової Ю.Ю.» під  головуванням заступника голови Чернігівської обласної адміністрації Олександра Савченка відбудеться онлайн-нарада з питань застосування пестицидів та агрохімікатів під час проведення польових робіт сільгоспвиробниками області. Прошу прийняти участь  керівників сільськогосподарських підприємств.

Підключення до онлайн-наради за посиланням: https://chernihivoda.my.webex.com/chernihivoda.my-ru/j.php?MTID=meda7c4c9515175178fa2fc6903d17c5e

Ідентифікатор: 163 564 0626

Код доступу: 1234