15 травня, на базі парку природи «Беремицьке», відбулася робоча нарада з представниками Міністерства культури та інформаційної політики України, Чернігівської обласної військової адміністрації, Держгеокадастру, органів місцевого самоврядування, експертів Програми USAID АГРО, представників фахової спільноти землевпорядників та архітекторів.

Метою робочої наради було напрацювання універсального механізму визначення місцерозташування об’єктів культурної спадщини на прикладі Остерської громади задля їх збереження.

В ході наради оглянули пам’ятки, розташовані на території громади, які мають спеціальний режим використання земель та обговорили можливості визначення місць розташування об’єктів культурної спадщини в рамках розроблення комплексного плану просторового розвитку.

З метою врахування історичних та культурних особливостей територій при розробленні комплексного плану, ознайомилигосьей громади з історією нашого краю та відвідали Остерський краєзнавчий музей.