Подвійна сумна звістка сколихнула нашу громаду.

14.09.2023 року, боронячи Батьківщину від кацапської навали, на Донецькому напрямку, віддав своє життя житель с.Євминка Овчаренко Олександр Іванович, 26.12.1981 р.н.

Овчаренко О.І. народився у смт.Недригайлів Сумської області. У 2000 році закінчив Сумське ПТУ 16 та отримав спеціальність маляр, пічник, штукатур, плиточник. Працював у Києві будівельником. У 2007 році переїхав у с.Євминка, де створив сім’ю. У липні 2023 року пішов захищати Батьківщину. У загиблого залишилася дружина та 2 дітей.

16.09.2023 року, на Запорізькому напрямку героїчно загинув Доценко Микола Вікторович, 15.12.1995 р.н.

Доценко М.В. – професійний військовий, старший лейтенант, закінчив навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Проходив строкову службу у військовій частині смт.Десна, а згодом – у м.Житомир. Микола став на захист нашої Батьківщини ще у 2014 році.

Про дату, час та місце поховання наших Героїв буде повідомлено додатково.

Міський голова                                                                                    Леонід МИСЛИВЕЦЬ