18.09.2023 року, з робочим візитом, до Остерської міської ради завітали директор Козелецького відділу Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Воробей та директор Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Серб.

Участь у нараді взяли місцеві підприємці, старости, представники центрів адміністративних та соціальних послуг Остерської міської ради, фінансового відділу та ін.

З рядом сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб на новому місці та з питання  можливості служби зайнятості для учасників бойових дій, Світлана Серб ознайомила присутніх у рамках проведення інформаційної кампанії, ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Міський голова                                                                                        Леонід МИСЛИВЕЦЬ