До уваги жителів міста Остер!

За повідомленням АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» в зв’язку із заміною газо-регулюючого обладнання по м.Остер  22 червня 2021 року  з  8:00 години буде тимчасово припинено газопостачання по наступним вулицям:

Проведена робоча нарада щодо капітального ремонту водопровідної мережі

16 червня 2021 року Остерський міський голова Леонід Мисливець провів робочу нараду  щодо планування робіт з проведення капітального ремонту водопровідної мережі по м.Остер. В нараді взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пономаренко, начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Світлана Рак, в.о.начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерської служби Наталія Куриленко, начальник фінансового відділу Наталія Семененко, начальник Остерського ВУЖКГ Федір Музика, інженер з експлуатації споруд та устаткування водопровідно-каналізаційного господарства Остерського ВУЖКГ Анатолій Скидан.

Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично! А необґрунтоване нарахування допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України, відійде у минуле, адже впровадження е-лікарняних:

Фонд соціального страхування України розпочинає здійснювати оплату е-лікарняних

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

Уточнення деяких критеріїв надання субсидій пов’язано з необхідністю забезпечення адресного підходу щодо їх надання

18 травня 2021 року відбувся брифінг заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка на тему: ”Нові умови призначення субсидій”.

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.