Історичний фестиваль "Вовча Гора"

Остерський міський голова виступив з вітальним словом на історичному фестивалі "Вовча Гора" в Парку природи "Беремицьке":

Вітаємо  Вакулу Любов Григорівну з призначенням на посаду директора Крехаївської ЗОШ I-II ступенів Остерської міської ради ( наказ Відділу освіти від 23.04.#12-к-тр). Переконані,що Ваша відповідальність, енергія, талант, організаторські здібності дозволять Вам досягти значних успіхів на цій  відповідальний посаді.Щиро бажаємо Вам конструктивної роботи, довіри в колективі, наполегливості ,підтримки сім'ї, батьків та односельцій.Нехай робота приносить задоволення , повагу та шану !

ОБЕРЕЖНО БОТУЛІЗМ!

Триває період домашнього консервування, яке приваблює доступністю, можливістю приготувати продукти за власним смаком, зберегти і використати дари садів та городів, зберегти м’ясо вирощених тварин та птиці, рибу любительського улову, зібрані гриби та лісові ягоди. Хочеться ще раз нагадати чим вони можуть бути небезпечні. Адже при вживанні продуктів, які були заготовлені з порушенням технологічного процесу: неякісне миття продуктів (м’яса, риби, овочів, фруктів), не дотримання температурних режимів при стерилізації та зберіганні можуть спричинити таке грізне захворювання, як ботулізм.

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ

В зв`язку з набуттям чинності Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 19.02.2021 № 338, затверджено порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасік, Порядок реєстрації пасік, Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Остерської міської територіальної громади"

Відповідно до п.13 Закону України "Про засади регуляторної політики в сфері господарської діяльності" Остерська міська рада повідомляє, що виконавчим апаратом міської ради підготовлено проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Остерської міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Остерської міської територіальноїт громади".

Щодо планових навчальних зборів з територіальної оборони

З 12 травня  по 26 травня 2021 року триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони. На збори буде залучено понад 2000 військовозобов'язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.