Щодо реєстрації податкових накладних на Чернігівщині

За статистичними даними протягом 7 місяців поточного року платниками Чернігівщини було автоматично зареєстровано у Єдиному реєстрі податкових накладних понад 1,9 млн накладних. З них, за результатами автоматизованого моніторингу відповідності податкової накладної/розрахунку коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, призупинено реєстрацію у 13720 випадках, що становить 0,72 відс. від загальної кількості. За результатами розгляду, наданих платниками документів, із 13720 призупинених накладних зареєстровано 7344. Відмовлено у реєстрації лише 449 накладних. Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк пояснила, що механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі (далі - комісії контролюючих органів), права та обов'язки їх членів визначено Постановою КМУ від 11 грудня 2019 р № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Чергове засідання виконкому Остерської міської ради

10 серпня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Остерської міської ради під головуванням міського голови Леоніда Мисливця. Порядок денний засідання налічував 6 питань. Всі вони були ухвалені одноголосно.