ПРО УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ "ОРГАНІК ІНВЕСТ"

25.02.2021 року з 11.00 у м. Чернігові (в змішаному форматі: он-лайн та оф-лайн) відбудеться Чернігівський регіональний форум «Органік Інвест», на якому розглядатимуться питання розвитку органічного виробництва в області та Україні, можливостей реалізації органічної продукції, сертифікації органічного виробництва, законодавства про обіг органічної продукції та нагляду за його дотриманням, питання фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

Нова електронна комплексна послуга «єМалятко»

Нова електронна комплексна послуга «єМалятко» стала доступною у відділі із забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Остерської міської ради для батьків новонароджених дітей.

Прийнято Закон щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі

5 лютого 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

Готуємося до ЗНО-2021

Нагадуємо, що з 01 лютого 2021 року розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, яка триватиме до 05 березня 2021 року https://bit.ly/3pGhbal

Внутрішньо переміщена особа, яка орендує житло має право на отримання податкової знижки

Особа, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, може скористатись правом на податкову знижку щодо зменшення оподатковуваного доходу на суми коштів, сплачених нею у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку).