Декларування податку на прибуток за 2020 рік: декларація подається з одночасним поданням фінансової звітності за даний період

Управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у відповідності до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, зі змінами і доповненнями, (далі по тексту – ПКУ) податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених пунктом 137.5 цієї статті, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.

Про початок перевіки спеціалістів міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади"

02 лютого 2021 року в Остерській міській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», головного спеціаліста Фінансового відділу Остерської міської ради.

Робоча зустріч у міській раді

На минулому тижні відбулась робоча зустріч керівництва громади з представниками ТОВ"Еко-Сервіс-Козелець" Набільським Олександром ,Шуляк Юлією та представником Остерського ВУЖКГ Музикою Федором .На зустрічі було обговорено питання з покращання послуг поводження з твердими побутовими відходами, також проведено аналіз сильних та слабких сторін послуг, які зараз надаються у громаді. Також піднімалось питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території громади.Міська рада має надію на покращання ситуації в сфері поводження з відходами. Збережемо довкілля разом!!!