Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про зміни до Податкового кодексу України

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що 23.12.2020 набрав чинності Закон України від 04 листопада 2020 року № 962-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» (далі – Закон № 962), яким внесено зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – Кодекс).                          Окремі норми Закону № 962, якими вносяться зміни до Кодексу набувають чинності з 23 січня 2020 року та передбачають, що:

Робоча зустріч міського голови з лікарями КНП "Остерська міська лікарня"

14 січня міський голова Леонід Мисливець провів робочу зустріч з лікарями КНП «Остерська міська лікарня», в якій також взяла участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Куран. Під час зустрічі Леонід Мисливець з директором КНП «Остерська МЛ» Едуардом Куликовським та лікарями обговорили питання реформування вторинної ланки,початок якої планувався з 1 січня 2020 року, але був відтермінований до 1 квітня 2020 року. Міський голова зазначив, що процес реформування- це складний період, але місцева влада буде робити все можливе для підтримки медичної галузі. Зустріч пройшла в активному діалозі.