ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

На даний час в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки є в наявності санаторно - курортні путівки на червень - вересень місяці 2021  року для оздоровлення військових  пенсіонерів - ветеранів військової служби та членів їх сімей.

ОГОЛОШЕННЯ

У неділю 13 червня 2021 року о 15:00 годині відбудуться загальні збори громадян села Любечанинів у приміщенні сільського Будинку культури.

Громадські роботи для безробітних – користь для громади!

Громадські роботи – це загальнодоступні види тимчасової трудової діяльності, які не вимагають спеціальної кваліфікації, здійснюються на договірній основі, мають суспільну корисну спрямованість, дозволяють вирішити певні потреби територіальних громад та сприяють їх соціальному та екологічному розвитку.

ОГОЛОШЕННЯ!

11 червня 2021 року (п`ятниця) з 9.00 у приміщенні Остерської міської лікарні на 1 -му поверсі (кабінет ЕКГ) відбудеться прийом громадян лікарем-нейрохірургом, КМН, лікарем вищої категорії

ОГОЛОШЕННЯ!

Асоціація сільських, селищних рад та об`єднаних громад України запрошує взяти участь  у