Все про сплату ЄСВ: терміни, пільги, розмір

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) - це консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі.

Відзначили свято Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала – традиційне дійство, яке має давні корені. За народними переказами саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть. А той, хто знайде її квітку, буде щасливим. Ось і в Остерській громаді є добра традиція – святкувати Івана Купала. І хоча свято припадає на 7 липня,  у селах Волевачі та Одинці 10 липня  відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала. Бажаючих подивитись на святкування було чимало. Люди змогли помилуватись виступами творчих колективів Любечанинівського сільського будинку культури та Остерського міського будинку культури, відпочити від буденних турбот та повеселитись на чудовому святі.

Прогноз щодо небезпечного метеорологічного явища

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 12 липня поточного року по Чернігівській області очікуються грози, подекуди шквали до 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).