Які порушення у сфері обігу підакцизних товарів  найчастіше виявляють податківці

Які порушення у сфері обігу підакцизних товарів найчастіше виявляють податківці

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом січня-червня поточного року здійснено 356 фактичних перевірок, охоплено 347 господарських об’єктів.

Про стан реєстрації РРО

За січень-червень 2021 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області зареєстровано і взято на податковий облік 960 реєстраторів розрахункових операцій по 403 платниках податків. Протягом червня поточного року зареєстровано і взято на податковий облік 245 реєстраторів розрахункових операцій по 82 платниках податків.

ОГОЛОШЕННЯ

13 липня 2021 року з 9.00 до 10.30 в приміщенні Остерської міської територіальної громади (м.Остер, вул. Незалежності, 21) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

4 липня співробітники Національної поліції України відзначали своє професійне свято. З цієї нагоди у відділенні поліції №1 Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області відбулися урочистості.

УВАГА! РОЗШУК!

Чернігівським районним управлінням поліції ГУНП в Чернігівській області вживаються заходи по встановленню місцезнаходження гр.Гришко Андрія Анатолійовича, 02.12.1975 р.н., мешканця м.Чернігова, вул.Григорія Кочури, 5, який може бути причетний до вчинення умисного вбивства.

УВАГА! З 1 липня Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

Підвищується мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 липня ц.р. набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат. Відповідно до закону, з 01 липня 2021 року підвищено мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи.