Остерський міський голова Леонід Мисливець взяв участь в Чернігівському антикорупційному форумі

За ініціативи голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко  5 липня 2021 року в обласному центрі відбувся антикорупційний форум, участь у якому взяли керівники органів місцевого самоврядування, очільники профільних силових структур, представники громадськості та засобів масової інформації.

Про запобігання загибелі людей на водних об"єктах

Чернігівське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області вкрай стурбоване різким збільшенням випадків загибелі людей у водоймах на території району. Так, тільки за вечір 20 червня 2021 року на водоймах загинуло 2 людини, а саме у р.Снов поблизу смт. Седнів та в озері поблизу с.Миколаївка Березнянської громади. Всього за червень вже зареєстровано 4 випадки загибелі людей на водоймах при тому, що з початку року загинуло 7 осіб. Трагічні випадки стались на територіях: Городнянської (2 випадки), Деснянської, Куликівської, Козелецької, Березнянської та Седнівської громад. При цьому, 06 квітня 2021 року поблизу с.Миколаївка Березнянської громади під час рибалки зник місцевий мешканець, на пошуки якого 4 рази залучались підрозділи ГУ ДСНС України у Чернігівській області, але пошукові роботи результатів не дали і рибалка по теперішній час рахується як зниклий без вісті.

Інформація для мешканців житлових будинків

У зв’язку зі збільшенням кількості аварій на мережах водовідведення, пов’язаних із засміченнями та потраплянням до системи сторонніх предметів, Остерська міська рада звертається до мешканців житлових будинків з проханням не допускати потрапляння різного роду предметів та речовин, що заборонені правилами користування каналізаційними мережами (харчові відходи, ганчір’я, особисті речі, засоби гігієни тощо).